Kontrola jakości wykończeń wnętrz

nadzór autorskiW przypadku, kiedy nasi klienci decydują się na usługę autorskiego nadzoru nad realizacją projektu, najważniejsza staje się współpraca pomiędzy nim, a wykonawcą, trwająca od samego początku prac. To, jak ów nadzór będzie wyglądał, zależy od tego, na jaką jej formę zdecyduje się klient – mogą to być po prostu konsultacje oraz dbałość o to, by wszystkie prace przebiegały według ustalonego planu bądź też przejęcie całkowitego nadzoru nad przebiegiem inwestycji wraz z kontrolą dostaw wszystkich materiałów i elementów wyposażenia danego lokalu.

Niezależnie od formy, jaką taki nadzór przybierze, ważne jest, by trwał aż do momentu, w którym klient odbierze całkowicie wykończone mieszkanie. Nadzór autorski – tak w podstawowej, jak i rozszerzonej wersji – pozwala na uniknięcie przykrych sytuacji biorących źródło w niespójnościach między wizją zawartą w projekcie, a pracą jego wykonawcy i sprawia, że projektant ma pełną kontrolę nad całym przebiegiem prac, a w razie, kiedy podczas realizacji projektu wystąpiłyby jakiekolwiek nieprzewidziane wcześniej problemy, jego twórca ma możliwość naniesienia odpowiednich zmian. Usługi tego typu są dla klienta korzystne z jeszcze jednego powodu – jeśli się zdecyduje się on na taki nadzór, może nie przejmować się tym, jak będą wyglądały poszczególne etapy realizacji projektu, bowiem staje się to udziałem projektanta. Rozwiązanie to jest więc idealne nie tylko dla tych klientów, którzy chcą mieć pewność, że zlecona przez nich usługa zakończy się pełnym powodzeniem, jak i dla tych, którzy po prostu nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

Jesteśmy doktorantkami architektury wnętrz na krakowskiej ASP. Kierujemy się zasadą, iż w biznesie jest jak w przyjaźni - dobrze mówić tym samym językiem. Od wielu lat pracujemy razem nad wieloma projektami, rozwijamy się i nadajemy wnętrzom niepowtarzalny klimat. Obdarzając nas zaufaniem odpłacamy tym samym. Gwarantujemy zadowolenie z efektu końcowego.

Powiązane wpisy