Od koncepcji do realizacji - kolejny krok do wymarzonego wnętrza

praca koncepcyjnaNa samym początku prac przygotowujemy dwa lub trzy koncepcyjne projekty układu funkcjonalnego danego pomieszczenia – są wśród nich rzuty płaskie z czytelnym rozmieszczeniem poszczególnych ścian i mebli oraz określamy najważniejsze dla projektu pomysły. W oparciu o uwagi, które otrzymamy na temat przedstawionych pomysłów powstaje właściwy projekt układu wnętrza. Dopiero, kiedy zostanie on zaakceptowany przez klienta, rozpoczynamy drugą część prac, która składa się z przygotowania cyfrowych wizualizacji wnętrz. Następnie zaś, kiedy klienci podzielą się z nami swoimi oczekiwaniami względem stylu, w jakim utrzymane będą miały być projektowane wnętrza, przechodzimy do kolejnego etapu, czyli stworzenia przestrzennego modelu całego domu, który zawierać będzie również informacje na temat koloru poszczególnych sprzętów oraz materiałów, z których mają zostać one wykonane. Jeśli jednak klienci sami do końca nie wiedzą, jak ostatecznie miałby prezentować się ich dom, w żaden sposób nie utrudnia nam to pracy – dzięki znajomości panujących aktualnie mód oraz wyobraźni i twórczego zmysłu naszych projektantów, na pewno zaproponujemy im interesującą wizję.

Na każdym etapie prac kontaktujemy się z naszymi klientami i na bieżąco konsultujemy z nimi każdy pomysł – odbywa się zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak i podczas indywidualnych spotkań w naszej siedzibie. Takie rozwiązanie pozwala obu stronom uniknąć wszelkich nieporozumień – dzięki niemu znacznie łatwiej możemy nawiązać porozumienie co do poszczególnych części projektu, takich jak dobór mebli, lamp i pozostałych akcesoriów. Nie zaniedbujemy również kwestii materiałów, które posłużą do urządzenia danego wnętrza – wszystkie pomysły są uzgadniane z klientem, który ma największy i decydujący wpływ na to, jak będzie wyglądała realizacja przygotowanego przez nas dla niego projektu.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

Jesteśmy doktorantkami architektury wnętrz na krakowskiej ASP. Kierujemy się zasadą, iż w biznesie jest jak w przyjaźni - dobrze mówić tym samym językiem. Od wielu lat pracujemy razem nad wieloma projektami, rozwijamy się i nadajemy wnętrzom niepowtarzalny klimat. Obdarzając nas zaufaniem odpłacamy tym samym. Gwarantujemy zadowolenie z efektu końcowego.

Powiązane wpisy